העיסויים שלנו

עיסוי משולב

טיפול המשלב מספר טכניקות עיסוי בטיפול אחד, טיפול מקיף הנותן נגיעה בנקודות רבות וברמת לחץ משתנה, מגביר את תהליך השחרור והרפיית הגוף ומסייע בהורדת מתח ועומס על השרירים.

עיסוי קצוות

עיסוי המתמקד באזורי כפות הידיים, כפות הרגליים, הצוואר והראש. משלב מספר טכניקות של הרגעה והרפיה של שרירי הגוף, נחשב לעיסוי עדין יותר, משחרר לחץ ומרגיע את הגוף והנפש.

oil3

עיסוי שוודי-קלאסי

 עיסוי קלאסי ומהמבוקשים ביותר, מתמקד בשיפור זרימת הדם בגוף, מוריד מתחים, משחרר ומרגיע את שרירי הגוף מהצוואר והראש ועד כפות הרגליים.

עיסוי נשים בהריון

עיסוי מיוחד לנשים הנמצאות בין השבועות 18-32 להריונן. עיסוי עדין ומפנק עם תשומת לב לגב התחתון. מסייע להרפיית השרירים ומקל על תחושת הכובד.

עיסוי רפלקסולוגיה

טיפול המשלב לחיצות, עיסוי, מתיחה והנעת כפות הרגליים בנקודות מסוימות. הטיפול מפחית מתחים ומביא לאיזון הגוף והנפש.

עיסוי אבנים חמות

מקור העיסוי הוא בתורה האינדיאנית. טיפול ייחודי המשלב מגע ידיים ומגע אבנים חמות. מטרתו לשחרר אזורים תפוסים וחסומים. חום האבנים ממריץ ומאיץ את מחזור הדם מטהר ומשחרר רעלים מהגוף.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי גוף עמוק העובד על רקמות השריר התפוס והמתוח. העיסוי גורם להרפיה עמוקה של השרירים ומפיג מתחים. מומלץ לספורטאים ובעלי כושר גופני גבוהה.

עיסוי 4 ידיים

עיסוי חוויתי שאין כמותו, שתי מטפלות שעובדות בקצב מושלם- אחת על פלג גוף תחתון, השניה על פלג גוף עליון. היתרון העיקרי של טיפול מיוחד זה הוא שכל אחת מהמטפלות יכולה לטפל בטכניקה שונה מהשניה וכך המוח נמצא בתחושת ריחוף מכיוון שהוא מתרוצץ בין נקודה אחת לנקודה אחרת בגוף. טיפול זה הינו המיוחד ביותר ומתאים לאירועים מיוחדים כשרוצים להתפנק ברמה אחרת או כשרוצים להפתיע את הקרובים לנו בחוויה מפנקת ומושלמת.